כיום תופסות מערכות ההגנה ואבטחה חלק טבעי של מהמוצרים הנמצאים כמעט בכל בית מוגרים או עסק פרטי.  התקנת מערכות הגנה ובראשם מערכת אזעקה מתקדמת תשרת אתכם  ותתרום לתחושת הביטחון האישי שלכם .

בעידן הנוכחי בו הפורצים הם מתחוכמים ביותר נדרשת הקפדה על ציוד מתקדם ותכנון מדויק של הציוד הנדרש ומיקמו במקומות המתאמים. תכנון נכון לצד שימוש בציוד המתאמים ובהתקנה מקצועית יגבירו משמעותית את אופן מניעת הפריצה ותביא לחיסכון ניכר בהוצאות וכמובן תביא להגברת תחשות הביטחון

לחברתנו נסיון רב בתחום הן בקרב הלקוחות העיסקים והן בקרב הלקוחות הפרטיים, צוות החברה מורכב ממוחים בתחום אשר יסיעו בידכם משלב התכנון ועד לשלב הביצוע הסופי ותפעול המערכות. 

אנו נדע להתאים את סוג הציוד הנדרש בדיוק לצורכי הלקוח, לתכנן את המפרט הנדרש בדיוק לצורך ביצוע העבודה בצורה האופטימלית ביותר ללקוח עם בדגש על יעילות וחיסכון מירבים ללקוח. לחברה צוות התקנה ייעודי שהינו חלק בלתי נפרד מהחברה אשר מבצע את התקנת התשיתיות בכל השלבים וללא צורך בשימוש בקבלנים נוספים. 

כל עובדי צוות ההתקנה הינם  עובדים מוסמכים בעלי הכשרות מקצועיות, הדרכות מקיפות על סוגי האזעקות וההתקנות השונות.

עם סיום העבודה תתעניק החברה הכשרה מסודרת ומקיפה ללקוח תוך מתן תמיכה צמודה ללקוח עד לשביעות רצונו המלאה. 

השירות שלנו מהיר, יעיל וחסכוני, אנשי המקצוע שלנו אדיבים, בעלי תודעת שירות גבוהה, מקצוענים, הוגנים ואמינים, כל מה שצריך בבעל מקצוע

לקבלת ייעוץ חינם והצעת מחיר חייגו אלינו בטלפון -  077 4077 415
 

 

  

  מערכת אזעקה